ساخت قالب

ساخت قالب

سريع و با قيمتهای مناسب

از ديگر خدمات قابل ارائه توسط شركت ، طراحی نقشه با کمک نرم افزارهای شبیه ساز و سپس ساخت قالبهای تزريق پلاستيك در داخل و یا خارج از كشور در اسرع وقت و با قيمت مناسب می باشد

 
   

 

مشاوره در انتخاب مواد

مشاوره در انتخاب مواد

از خدمات ديگر قابل ارائه توسط شركت ارائه مشاوره فنی به مشتريان خود در انتخاب مواد مناسب و همچنين تامين مواد اوليه تخصصی از منابع معتبر خارجی و نيز آميزه سازی مواد مورد نياز طبق نظر مشتری می باشد. اولين و مهمترين مرحله در تامين مواد تعيين و تعريف الزامات كاربردی مورد نياز با در نظر گرفتن ملاحظاتی نظير خواص فيزيكی، مكانيكی، حرارتی، شيميايی و اصطكاكی با توجه به محيطی كه قطعه در آن كار می كند، می باشد. از جمله موادی كه هم اكنون اين شركت برای مشتريان خود تامين می نمايد می توان به مواد زير اشاره نمود:

 ABS (در گريدهای مختلف)

 PA پلی آميد – در انواع گريد نرم، دارای الياف شيشه و انواع 6، 66، 11، 12

POM پلی استال – ( در گريدهای مختلف)

PU پلی يورتان تزريقی (ويژه توليد قطعات تزريقی در سختي های مختلف)

  PP, PE( در گريدهای مختلف )

 
   

 

طراحی محصول و خدمات

طراحی محصول و تولید

در شركت پانیذ پلاستیک البرز تلفيق دانش مهندسی و تجربه موجب شده است امكان انجام پروژه ها به نحو مطلوب از مرحله طراحی تا توليد انبوه با تكنولوژيهای تزريق پلاستيك و ... فراهم شود. در ابتدای شروع هر پروژه ضمن بر گزاری جلساتی با كارشناسان مشتری نقطه نظرات مشتری دريافت شده و كارشناسان، پيشنهادات خود را در موارد مختلف از جمله انتخاب مواد، تعيين تلرانسها، بهينه كردن عملكرد قطعه و ... ارائه می نمايند.

 پس از تكميل طرح محصول، طرح قالب نهايی شده و با نظارت مهندسی بر كليه عمليات قالبسازی، قالب قطعه و تجهيزات مورد نياز توليد آماده می گردد. مرحله بعد توليد آزمايشی و انجام آزمونهای ابعادی و عملكردی بروی قطعات می باشد تا تائيد مشتری جهت شروع توليد انبوه دريافت گردد. نتيجه كار توليد محصولی با كيفيت مطلوب، به موقع و با پايين ترين قيمت ممكن ورای انتظارات مشتری می باشد.

 
   

 

ارتباط با ما

     
آدرس دفتر مرکزی و کارخانه :  شهر صنعتي البرز قزوين بلوار سهروردي قبل از فلكه اول مجتمع شهيد چمران پلاك 1482
کدپستی : 3431948144
تلفن :  02832236920
تلفکس : 02832235427

تماس با ما

آمار بازدیدکنندگان

0018653
امروز
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
31
492
1055
18653

پیش بینی امروز
96

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):1

آی پی شما3.237.9.125

Publish modules to the "offcanvas" position.